TSMC kviec mok

 

pauks3

    O Trakų suaugusiųjų mokymo centro socialinių įgūdžių klasėse šių metų kovo mėnesio pradžioje buvo vykdomas  etikos, technologijų ir biologijos  integruotas projektas ,,Paukščiai grįžta namo“. Jo sumanytojos – biologijos mokytoja  D. Kosovskienė ir etikos, technologijų mokytoja D. Šumskienė.

pauks2

    Šio projekto tikslas – susieti ugdymą su realaus pasaulio pažinimu, aktualiais asmeninio ir socialinio gyvenimo klausimais, būtinais sėkmingai integracijai į visuomenę. Vykdydami projektą mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: gamino stilizuotus paukščius, juos ,,tupdė“  į medį (gražiausi darbeliai nusiųsti į respublikinį konkursą), rungėsi viktorinoje ,,Atpažink paukštį“, pateikė nuotraukų konkursui ,,Paukščio portretas“.

pauks4

    Projekto metu mokiniai pagilino žinias apie paukščių žiemojimą, lesinimą, lesyklų bei inkilų gaminimą, prisiminė ir aptarė  lietuvių papročius ir tradicijas.