TSMC kviec mok

Vaikų vasaros poilsio stovykla
„Aš ir mano miestas“

    Jau ketvirtus metus iš eilės Trakų suaugusiųjų mokymo centre vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla  “Aš ir mano miestas”. Stovyklos tikslas buvo organizuoti vaikams ir jaunimui įdomią ir prasmingą veiklą vasaros atostogų metu, skatinti fizinį aktyvumą, sudarant sąlygas mokinių saviraiškai, bendradarbiavimui, įsitraukimui į aktyvią laisvalaikio veiklą. Įvairių užsiėmimų ir edukacinių pamokų metu mokiniai iškylavo, sportavo, keliavo po Trakų miestą ir jo apylinkes. Vyko kūrybinės ir sporto dienos, kurių metu mokiniai patys pasiuvo ir dekoravo pirkinių krepšelius, papuošė centro koridorių pačių pagaminta medžio aplikacija bei susipažino ir išbandė netradicines sporto šakas - ripka, regbis ir aikido.
    Paskutinę stovyklos dieną visi aptarę smagius stovykloje patirtus įspūdžius bei pasidalinę prisiminimo dovanėlėmis, išplaukėme pasiplaukioti Galvės ežeru.  Dėkojame mokiniams už jų draugiškumą, geras emocijas ir plačias šypsenas, kurios mus džiugino visos stovyklos metu.