TSMC kviec mok

Brandos atestatų įteikimo šventė

    Įsuktiems į gyvenimo verpetą mums dažnai nebeužtenka laiko sustoti, pamąstyti, pasakyti, išgirsti, parašyti, perskaityti, pajusti. Bet, laimei, mokyklos gyvenime būna tokia įtrūkio valandėlė – laikas atsikvėpti, pasidžiaugti atliktu darbu, pajusti pasiekto tikslo pilnatvę. Tai brandos atestatų įteikimo šventė. Brandos atestatų įteikimo šventė - tai ypatingas renginys, linkėjimų, padėkų abiturientams, mokytojams teikimo metas. 
    Liepos 17 d. į Trakų suaugusiųjų mokymo centrą rinkosi abiturientai, jų artimieji, mokytojai – mokykloje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija. Atestatus gavo 60 abiturientų, mokymosi pasiekimų pažymėjimus - 20 mokinių. Nuoširdų sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Loreta Ruškevičiūtė, kuri nepaprastai džiaugėsi tais mokiniais, kurie sėkmingai peržengė svarbų savo gyvenimo slenkstį - sėkmingai įveikė brandos egzaminus. Direktorė padrąsino ir tuos mokinius, kuriems pritrūko šiek tiek sėkmės, o gal ir žinių, kuriems koją pakišo jaudulys. Juk visada yra antra galimybė - galima sugrįžti kitais mokslo metais ir išlaikyti egzaminus.
    Mokyklos vadovė įteikė padėkas tiems mokiniams, kurie puikiai išlaikė valstybinius brandos egzaminus, aktyviai dalyvavo mokyklos gyvenime. Visi ypač džiaugėsi Deniso Dmitrijevo užsienio kalbos ﴾rusų﴿ gautu šimtuku. Ir tai jau ne pirmas šimtukas mūsų mokyklos gyvavimo istorijoje! Deniso ir jo mokytojos dar laukia graži Trakų r. savivaldybės merės, merės pavaduotojos, administracijos direktoriaus pagerbimo ceremonija ir piniginė premija! Be Deniso puikius užsienio kalbos ﴾rusų﴿egzamino įvertinimus gavo ir kiti abiturientai: Viktorija Berezniakaitė - 96, Agata Rakauskienė - 81. Mokinius valstybiniam užsienio kalbos ﴾rusų﴿  brandos egzaminui ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Peciukonienė.
    Visi susirinkusieji nuoširdžiai džiaugėsi švente ir noriai pozavo atminimo nuotraukoms. Gera buvo matyti, kaip abiturientai nuoširdžiai džiaugėsi, kad atestatai pagaliau jų rankose kaip atpildas už jų pastangas, užsispyrimą ir norą baigti mokyklą. Norėtųsi iš širdies palinkėti šiems įvairaus amžiaus mokiniams, kad jų troškimai ir siekiai pildytųsi, o gerais jų darbais ir pasiekimais didžiuotųsi ne tik jie patys, bet ir aplinkiniai. Juk nieko gyvenime nėra nepasiekiamo ir neįmanomo, tik reikia eiti ir atkakliai siekti užsibrėžto tikslo.

DAIVA DAUKŠEVIČIENĖ,
Trakų suaugusiųjų mokymo centro
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja