TSMC kviec mok

Patirties sėmėmės Naujajame Sonče

l 1

    Džiaugiamės galimybe patirties su jaunimu galėję pasisemti kaimyninėje šalyje, Lenkijoje. Naujajame Sonče, kur vyko projekto ,,Lenkijos-Lietuvos gerosios patirties praktika dalyvaujant ES projektuose‘‘veiklos, partneriai pristatė daug projektų, įgyvendintų per Lenkijos-Lietuvos jaunimo mainų fondą, pasidalino patirtimi, tad įstaigos darbuotojos Daiva Gribauskienė, Ina Pavlova, Jolanta Rėzgienė, Audrė Butiutienė, Danutė Vizmanaitė turėjo galimybę su tuo susipažinti.
    Lankėmės profesinėje mokykloje, kuri specializuojasi darbo su jaunais žmonėmis, ypač su asmenimis iš socialinės atskirties rizikos grupės, bedarbiais iki  25 metų ir siekia skatinti jų motyvaciją dirbti ir tuo gerinti jų užimtumą. 

l 2

    Naujojo Sončo įmonėje  „Wiśniowski“, kuri turi daugiau nei  metus darbo patirties statybos srityje, marketingo skyriaus specialistas Grzegož Koc pristatė profesinio bendradarbiavimo ir jaunų darbuotojų profesinio mokymo pavyzdžius ir paramą, kurią įmonė suteikia užsienio projektų dalyviams. Taip pat apsilankyta Chełmiec miestelyje, kur įrengtos naujos statybos darbams patalpos, pastatytos iš Europos sąjungos išorės finansavimo priemonių.
     Projekto dalyviai susipažino su Naujojo Sončo Verslumo inkubatoriaus veikla, kuri yra orientuota į naujai besikuriančias įmones.
     Rugsėjo mėnesį lauksime atvykstančios Naujojo Sončo delegacijos ir mielai pasidalinsime įstaigos sukaupta darbo su jaunimu ir suaugusiais patirtimi.