TSMC kviec mok

Kalėdų vakaronė

    Gruodžio 14 dieną mokiniai mokytojams parengė staigmeną. Ilgą laiką, paslapčiomis, mokytojams nežinant, mokiniai ruošė Kalėdinį sveikinimą. Ant durų buvo pakabintas plakatas, kviečiantis visus mokytojus į renginį. Ketvirtadienį, nuo labo ryto jie repetavo ir ruošėsi pasveikinti visus su artėjančiomis šventėmis. Visų trijų klasių mokiniai pakvietė mokytojus į papuoštą salę, kurioje vyko šis renginys.

    Renginio vedėja pasveikino visus susirinkusius, mokiniai deklamavo eilėraščius, šoko, pasakojo juokelius ir anekdotus. Į šokio ratą pakvietė ir mokytojus. Kol vieni mokytojai šoko, kiti gavo  Kalėdų užduotį – turėjo išspręsti su žiema ir šventėmis susijusį kryžiažodį. Vėliau sekė atviručių įteikimas, sveikinimai su artėjančiomis šventėmis ir bendras arbatos stalas.

Psichologo asistentė Raminta Mickūnaitė