Mokytojai

 Eilės
Nr.

Mokytojo pavardė ir vardas

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1.       

Artamonova Tereza

Geografija

Verslumo įgūdžių ugdymas

Mokytoja metodininkė

2.       

Budrevičienė Danutė

Istorija

Vyresnioji mokytoja

3.       

Buja Alvydas

Technologijos

Vyresnysis mokytojas

4.       

Česnulevičienė Vida

Užsienio (anglų) kalba

Mokytoja metodininkė

5.       

Daukševičienė Daiva

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

6.       

Gribauskienė Daiva

Matematika

Informacinės technologijos

Vyresnioji mokytoja

7.       

Igorienė Violeta

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

8.       

Jakubauskaitė Marytė

Užsienio (anglų) kalba

Vyresnioji mokytoja

9.       

Janavičienė Arina

Užsienio (rusų) kalba

Mokytoja metodininkė

10.   

Jarašienė Vida

Matematika

Ekonomika

Orientacinė veikla

Vyresnioji mokytoja

11.   

Jepifanova Danuta

Technologijos

Meninė veikla

Pažinties su profesijomis veikla

Mokytoja metodininkė

12.   

Karpovič Piotr

Pažinties su profesijomis veikla

Vyresnysis mokytojas

13.   

Kosovskienė Diana

Biologija

Pažintinė veikla

Vyresnioji mokytoja

14.   

Kovanienė Ona

Lietuvių kalba ir literatūra

Vyresnioji mokytoja

15.   

Kudzinskienė Ligita

Chemija, technologijos

Technologinių įgūdžių ugdymas

Vyresnioji mokytoja

16.   

Lapuchovienė Jurgita

Užsienio (anglų) kalba

Užsienio (vokiečių) kalba

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

17.   

Lisevičienė Nijolė

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja

18.   

Pavlova Ina

Gyvenimo įgūdžių ugdymas

Mokytoja

19.   

Peciukonienė Jolanta

Užsienio (rusų) kalba

Mokytoja metodininkė

20.   

Raižienė Rasa

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja ekspertė

21.   

Rėzgienė Jolanta

Užsienio (rusų) kalba

Vyresnioji mokytoja,

Mokytojo padėjėja

22.   

Raščiauskas Saulius

Matematika

Orientacinė veikla

Mokytojas

23.   

Stasiūnas Donatas

Užsienio (anglų) kalba

Vyresnysis mokytojas

24.   

Šimonienė Ona

Lietuvių kalba ir literatūra

Komunikacinė veikla

Vyresnioji mokytoja

25.   

Špakauskienė Alina

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė

26.   

Šumskienė Danguolė

Etika,  

Technologijos

Mokytoja metodininkė Vyresnioji mokytoja

27.   

Urbanavičienė Angelė

Sveika gyvensena

Fizinė veikla

Mokytoja

28.   

Vaitkevičienė Rimanta

Fizika

Vyresnioji mokytoja

29.   

Varankevičienė Audronė

Istorija

Pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

30.   

Venskūnienė Monika

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja

31.   

Voronovič Danuta

Užsienio (prancūzų) kalba

Vyresnioji mokytoja

32.   

Zadyrkienė Vilma

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

33.   

Žilionienė Daiva

Lietuvių kalba ir literatūra,

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja