Su atbundančiu pavasariu!

Balandžio mėnesį Centro koridoriaus stenduose nutūpė drugeliai ir pražydo gėlės. Mokiniai kartu su technologijų mokytojomis Ligita Kudzinskiene ir Danuta Jepifanova pamokų metu iš spalvoto popieriaus lankstė drugelius, karpė Velykų zuikučius, klijavo jiems uodegėles, piešė ir spalvino margučius. Kabinetų duris papuošė spalvingomis plaštakėmis, o koridorių - Velykų medžiu. Mokiniai patys iš modelino pagamino ir nuspalvino Velykinius margučius, o vėliau juos pakabino ant medžio šakų.

Taip pat buvo pakabintas plakatas, sveikinantis visus su atbundančiu pavasariu. Socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai mokytojams paruošė atvirukus su sveikinimais, kuriuos įteikė po Velykinio pristatymo.